Ford Focus Ne Shitje Fier

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Fier Shitet Alfa Romeo 147 2001 1500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fier

Fier Shitet Alfa Romeo 147 2001 1500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fier

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

For Sale Fier

For Sale Fier

Fier Automjete Makina Ford Focus Merrjep

Fier Automjete Makina Ford Focus Merrjep

2002 Ford Focus For Sale 2 500 Aaa Fier Albania

2002 Ford Focus For Sale 2 500 Aaa Fier Albania

2002 Ford Focus For Sale 2 500 Aaa Fier Albania

Cmimi 4700 euro sapo ardhur nga siena itali.

Ford focus ne shitje fier. Sot 14 34 dyqani ford focus 1 6d automatike viti 2016 germany. Të përdorura 2007 ford focus në shitje në shqipëria fier për 5000. Shiten ford focus te reja te perdorura. Shitet ford focus 1 6 benzin coupe.

Sot 15 16 ford focus 1 6 benzin viti 2001 okazion. 1 500 eur viti. Cmimi 1 800 i diskutushem. 3 400 eur viti.

Ofertë e përballueshme për 2007 ford focus nga pronari në shqipëri fier. Shitet ford focus 2013 1 6 nafte me dogane te paguar kambio manuale sapo ardhur nga gjermania ne g. Vetura ford focus titanium 2 0 benzin gas viti 2009. Ofertë e përballueshme për 2009 ford focus nga pronari në shqipëri fier.

Ford focus 1 6 naft 2007 me dogan sapo ardhur 2 890 eur viti. Shitet ford focus titanium. Fier 27 shtator 14 04. 10 900 eur viti.

5 000 7 foto. Borici auto blini 2009 ford focus në motors al. Vetura në shitje ford në fier kerkoni ose postoni tani vetura ford në fier. Sot 14 46 ford fokus 1 6 naft viti 2009 manual.

Makina esht ne gjendje t shkelqyer motorr 1 8 naft. I e përdorur 2009 ford focus naftë mekanike 150000 km. Shitet ford focus 1 6 tdci sw titanium viti 2009 km 154000 me tvsh te paguar. Ford focus 2009 tdci.

Ford vetura në shitje në fier kerkoni ose postoni tani ford vetura në fier. Blini 2007 ford focus në motors al. I e përdorur 2007 ford focus naftë mekanike 190000 km. Ford focus 1 6tdcii sapoardhur nga italiame dogane te paguarviti 2007xhama te zinj origjinaltapiceri shume e pastershume ekonomikgati per targa çmimi 3 500.

20 000 24 999. 15 000 19 999. Shitet ford focus rs kabrio metalike funksionale sallon lekure shum i rehatshem 1 6 benzin gaz nga fabrika makina esht bler e re dhe km i ka orgjinale me garanci dhe me 1 pronar makina esht ne gjendje te shkelqyer si. Në makina al mund të gjeni më shumë ford focus nga më shumë shitës të makinave.

Letrat e sapo bera per 1 vit tera sherbimet e bera nuk ka nevoj per gjen me te vogel si nga ana mekanike edhe xhenerike esht super gjendje mund te behet edhe me impjant gazi. Vetura shitet nderrohet ford focus 1 6 nafte viti 2013. T gjitha serviset e kryera dokumentat deri ne ja.

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Pin De N8 D066 Em Focus Fiesta Carros E Motos Carros Motos

Pin De N8 D066 Em Focus Fiesta Carros E Motos Carros Motos

Durres Shitet Peugeot 206 2002 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Durres

Durres Shitet Peugeot 206 2002 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Durres

Ford Focus St Mk2 Low Silver Car With Xenon And Big Rims Ford Focus St Ford Motorsport Ford Focus

Ford Focus St Mk2 Low Silver Car With Xenon And Big Rims Ford Focus St Ford Motorsport Ford Focus

Ford Focus Hatchback 3 Door 2008 Focus Ford Hatchback Door Ford Focus Hatchback Ford Focus Ford Focus Sedan

Ford Focus Hatchback 3 Door 2008 Focus Ford Hatchback Door Ford Focus Hatchback Ford Focus Ford Focus Sedan

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv

Merrjep Auto Fier Facebook

Merrjep Auto Fier Facebook

Auto Zvicra Vijn Se Shpejti Ne Auto Zvicra Fier Kontakt Facebook

Auto Zvicra Vijn Se Shpejti Ne Auto Zvicra Fier Kontakt Facebook

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Ford Mondeo Amortizator Mbrapa Autobox Al Ford Mondeo Outdoor Power Equipment Car Parts

Ford Mondeo Amortizator Mbrapa Autobox Al Ford Mondeo Outdoor Power Equipment Car Parts

Autotreg Al Ford Focus 1 4benzin Kamio Manuale Viti Facebook

Autotreg Al Ford Focus 1 4benzin Kamio Manuale Viti Facebook

Pershendetje Shes Makinen Time Ford Makina Te Perdorura Per Shitje Ne Shqiperi Facebook

Pershendetje Shes Makinen Time Ford Makina Te Perdorura Per Shitje Ne Shqiperi Facebook

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Auto Dorfer Ford Focus Titanium Crom 1 6 Naft Viti Facebook

Auto Dorfer Ford Focus Titanium Crom 1 6 Naft Viti Facebook

Source : pinterest.com