Ford Focus Ne Shitje Ne Shqiperi

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2006 14000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Mercedes Benz Benz E Benz

Tirane Shitet Mercedes Benz E Class 2006 14000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tir Mercedes Benz Benz E Benz

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Shitet ford focus i vitit 2004.

Ford focus ne shitje ne shqiperi. Vendndodhja e makinës është në tiranë shqipëri. Blini 2003 ford focus në motors al. Vetura dhe ford fiesta ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Vetura ford focus 2 0 tdci.

Vetura dhe ford focus ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. I e përdorur e zezë 2003 ford focus lpg gaz i lëngëzuar i naftës mekanike 200000 km. Të përdorura 2003 ford focus në shitje në shqipëria tiranë për 2400. Hyrja makina ford fiesta.

Makina 1 deri në 4 nga 4 makina gjithsej. Shiten ford focus te reja te perdorura. Tiranë 7 korrik 13 26. Shitet ford focus 2013 1 6 nafte me dogane te paguar kambio manuale sapo ardhur nga gjermania ne g.

Sot 16 30 ford focus 1 6 diesel econetic viti 2008 look st. Sot 16 31 ford focus ghia 2009 1 8 diesel full optional. 2003 ford fiesta 1 3 hatchback 5 marsh manual benzinë 2wd portokalli 3 dyer 5 vendesh. Në makina al mund të gjeni më shumë ford focus nga më shumë shitës të makinave.

Vetura shitet nderrohet ford focus 1 6 nafte viti 2013. Kerkim i avancuar hiqi filtrat. Ford focus m2 viti 2005 kambio manuale radio cd player goma te reja dhe ferrota e tambure te reja bateri te re vaj e filtra ter bera para nje muaji dokumenta e prera deri ne 02 06 2021 makina eshte ne gjendje te perkryer motoorike dhe gjenerike 2celsa e gatshme per cdo lloj kontrolli nga ana juaj. 180 000 189 999.

Shiten ford te reja te perdorura. Makina është postuar në datën 27 maj 2019. 180 000 189 999. Të gjitha kategoritë automjete makina ford focus sot 00 15 ford focus 2 0 diesel.

Dhe mundesi nderrimj çmimi 1 500. Vetura dhe ford ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Ngjyra gri me 250 000 kilometra dhe me cmim 3 600 euro. Njoftimet në gjithë shqipërinë automjete makina ford focus.

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al In 2020 Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2007 Nafte Autobox Al In 2020 Ford Focus 2007 Ford Ford Focus

Immense Platform Albania Shit Blerje Produktesh Online Follow Immenseplatform Immense Platform Albania Shit Blerje Produktesh On Albania Platform Grid

Immense Platform Albania Shit Blerje Produktesh Online Follow Immenseplatform Immense Platform Albania Shit Blerje Produktesh On Albania Platform Grid

Tirane Shitet Fiat Punto 2005 2300 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Fiat Punto 2005 2300 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Ford Focus Viti 2012 Nafte Autobox Al Ford Ford Focus Focus 2012

Ford Focus Viti 2012 Nafte Autobox Al Ford Ford Focus Focus 2012

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Makina Ne Shitje Makina Me Qera Servis Pjese Kembimi Auto Body Shop Auto Body Repair Auto Body

Makina Ne Shitje Makina Me Qera Servis Pjese Kembimi Auto Body Shop Auto Body Repair Auto Body

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Nbsp Kategoria Ford Focus 2008 Ford Focus Ford

Nbsp Kategoria Ford Focus 2008 Ford Focus Ford

Ford Focus Viti 2004 Benzine Gas Autobox Al Ford Ford Focus 2004 Ford Focus

Ford Focus Viti 2004 Benzine Gas Autobox Al Ford Ford Focus 2004 Ford Focus

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv Car

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv Car

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Source : pinterest.com