Ford Focus 2000 Ne Shitje

Ford Focus Year 2000 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2000 Diesel Autobox Al

2000 Ford Focus St Okazion Ford Focus Nafte Tddi For Sale Durres Albania

2000 Ford Focus St Okazion Ford Focus Nafte Tddi For Sale Durres Albania

2001 Ford Focus For Sale Durres Albania

2001 Ford Focus For Sale Durres Albania

2000 Ford Focus Per Shitje Tirane Shqiperi

2000 Ford Focus Per Shitje Tirane Shqiperi

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Ford Focus 2001 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Ford Focus 2008 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Ford Focus 2008 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Ford Focus 2008 Ford Ford Focus

New entry ford focus 2 0 tdci motorri 1997 cc karburanti nafte kambio manual viti i prodhimit 2005 k.

Ford focus 2000 ne shitje. Sot 16 31 ford focus ghia 2009 1 8 diesel full optional. Tiranë 7 korrik 13 26. Të gjitha kategoritë automjete makina ford focus sot 00 15 ford focus 2 0 diesel. P g auto srl concessionaria e officina sot 0 pamje 10 200 tvsh e përfshirë.

Të përdorura 2000 ford focus në shitje në shqipëria korçë për 2300. Blini 2003 ford focus në motors al. Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike. 7 700 eur viti.

Ford focus 1 8 tdci kambio manuale xhama elektrik para dhe pas air condition ngrohje ftohje airbags frena te reja rripi i fazes kit i ri ekuilibruset e pasem te rinj. Me letra te rregullta te paguara deri ne mars 2021. Ford focus 1 5 tdci 120 cv start stop powershift sw business postuar nga. Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.

I e përdorur e zezë 2003 ford focus lpg gaz i lëngëzuar i naftës mekanike 200000 km. Njoftimet në gjithë shqipërinë automjete makina ford focus. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe. 180 000 189 999.

2000 ford focus për shitje 1 350. Ford focus i vitit 2000. Sot 16 30 ford focus 1 6 diesel econetic viti 2008 look st. Ofertë e përballueshme për 2003 ford focus nga pronari në shqipëri tiranë.

Dhe mundesi nderrimj çmimi 1 500. Me letra te rregullta te paguara deri ne mars 2021.

Ford Focus Sport 1 6i 2000 For Sale Youtube

Ford Focus Sport 1 6i 2000 For Sale Youtube

2000 Ford Focus Per Shitje Kavaje Shqiperi

2000 Ford Focus Per Shitje Kavaje Shqiperi

Ford Focus Year 2000 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2000 Diesel Autobox Al

Golf 5 Facebook

Golf 5 Facebook

Ford Focus Year 2004 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2004 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2001 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2001 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2011 Petrol Autobox Al

Ford Focus Year 2011 Petrol Autobox Al

Ford Focus 1 4 Passed Nct Yesterday For Sale In Dublin On Donedeal With Images Ford Focus Ford Focus 1 Nct

Ford Focus 1 4 Passed Nct Yesterday For Sale In Dublin On Donedeal With Images Ford Focus Ford Focus 1 Nct

Ford Focus Year 2009 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2009 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2010 Petrol Autobox Al

Ford Focus Year 2010 Petrol Autobox Al

Ford Focus Year 2003 Diesel Autobox Al

Ford Focus Year 2003 Diesel Autobox Al

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Voitures Et Motos Voiture Motos

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Voitures Et Motos Voiture Motos

Ford Focus Vetura Ne Shitje Elbasan Targa Shqiptare Mirlir Com

Ford Focus Vetura Ne Shitje Elbasan Targa Shqiptare Mirlir Com

Ford Focus Year 2004 Petrol Gas Autobox Al

Ford Focus Year 2004 Petrol Gas Autobox Al

Source : pinterest.com