Ford Focus Ne Shitje Durres

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Durres Shitet Peugeot 206 2002 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Durres

Durres Shitet Peugeot 206 2002 2500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Durres

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Mini Cooper S 2004 6500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Smart Fortwo 2005 3500 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

2001 Ford Focus Ne Shitje Durres Shqiperi 2001 Ford Foc Flickr

2001 Ford Focus Ne Shitje Durres Shqiperi 2001 Ford Foc Flickr

2001 Ford Focus For Sale Durres Albania

2001 Ford Focus For Sale Durres Albania

2001 Ford Focus For Sale Durres Albania

Shitet ford focus motorr 1 6 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 3500 euro.

Ford focus ne shitje durres. Ford fiesta 2007 ne shitje durres dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje tirane nafte shes makina te lira merrjep al ford focus b enzin gas benzingaz benzin peugeot 107 golf 5 makina ne shitje shes blej makina automjete mer jep al passat cc 201 1 tregu shqiptar i makinave makina ne shitje sot. Në makina al mund të gjeni më shumë ford focus nga më shumë shitës të makinave. Naftë 200000 km mekanike ford focus 1 6tdci i sapoardhur nga italia me dogane te paguar viti 2008 216000 km cdo sherbim i ber ne kohe kit faze i sapondrruar goma te reja hankok gati per targa. Nderrohet ford focus 1 8 nafte peugeot 206 1 4 b g nderroj 2 makina ford focus 1 8 nafte dhe peugeot 206 1 4 benzin gaz me konsum teper te ulet.

Ne gje durrës 30 january 20 06. Vetura dhe ford ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. 8 qershor 2020 fier. Per me shum info na kontaktoni ne.

Të përdorura 2007 ford focus në shitje në shqipëria durrës për 3000. Vetura dhe ford focus ne shitje ne tirane vlore durres shqiperi kosove greqi itali. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike motorrike dhe estetike. Në makina al mund të gjeni më shumë ford focus nga më shumë shitës të makinave.

Shiten ford focus te reja te perdorura. Nderrohet ford focus 1 8 nafte peugeot 206 1 4 b g nderroj 2 makina ford focus 1 8 nafte dhe peugeot 206 1 4 benzin gaz me konsum teper te ulet. Të përdorura 2003 ford focus në shitje në shqipëria durrës për 1700. Shiten ford te reja te perdorura.

Ne gje durrës 30 janar 20 06. Shitet ford focus viti 2007 me motorr 2 0 nafte shum ekonomik. Makines i jane bere te gjitha sherbim ne it sipas perjudhes se duhur. Ford fokus 2 muaj letra.

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv

Fushe Kruje Shitet Bmw X6 2010 10000 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Fushe Kruje Bmw X6 Bmw Suv

Pin On Impiante Gazi

Pin On Impiante Gazi

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Ford Focus 2008 Ford Ford Focus

Ford Focus Viti 2008 Nafte Autobox Al Ford Focus 2008 Ford Ford Focus

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Tirane Shitet Honda Cr V 1998 3600 Eur Qindra Makina Ne Shitje Kerko Dhe Gjej Makina Te Perdorura Dhe Te Reja Ne Tirane

Volkswagen Passat Viti 2002 Nafte Autobox Al Volkswagen Volkswagen Passat Suv Car

Volkswagen Passat Viti 2002 Nafte Autobox Al Volkswagen Volkswagen Passat Suv Car

2000 Ford Focus St Okazion Ford Focus Nafte Tddi For Sale Durres Albania

2000 Ford Focus St Okazion Ford Focus Nafte Tddi For Sale Durres Albania

Auto Durres Posts Facebook

Auto Durres Posts Facebook

2003 Ford Fiesta For Sale Durres Albania

2003 Ford Fiesta For Sale Durres Albania

Ford Focus St Mk2 Low Silver Car With Xenon And Big Rims Ford Focus St Ford Motorsport Ford Focus

Ford Focus St Mk2 Low Silver Car With Xenon And Big Rims Ford Focus St Ford Motorsport Ford Focus

Mercedes Benz C Class Viti 2005 Nafte Autobox Al Volkswagen Mercedes Benz Benz

Mercedes Benz C Class Viti 2005 Nafte Autobox Al Volkswagen Mercedes Benz Benz

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Bmw Seria 7 Viti 2004 Benzine Autobox Al Bmw Esp Abs

Bmw Seria 7 Viti 2004 Benzine Autobox Al Bmw Esp Abs

Pin On Makina Ne Shitje

Pin On Makina Ne Shitje

Source : pinterest.com